Kehaline kasvatus

Ujumine

UJUMISKURSUS

Swimming Step by Step – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mapbile.swimming&rdid=com.mapbile.swimming

Liikumisäppid

Liikumisvahetund –  Just Dance Now!

GoNoodle – http://app.gonoodle.com

Liikumisvideod õppimise toetamiseks.

Selle keskkonna puhul meeldis õpetajatele, et nad said selle abiga lapsed lõbusalt liikuma ja nad nautisid seda nii tunnis kui vahetunnis. Videod on jagatud teemade järgi ja neid on lihtne leida. Keskkond on hästi korraldatud ja midagi häirivat ei tähendatudki. Saab valida erinevaid liikumisviise video järgi; tantsida, võimelda, virtuaalselt kaasa teha jooksuvõistlusel, koos liikumisega õppida selgeks nurkade suurused, mõisted- suurem, väiksem, võrdne, videod rahunemiseks, mälu treenimiseks, keele õppimiseks jne.

Iga õpetaja leiab siit oma klassile sobiva tegevuse ja ka õpilased saavad ise vahetunnis otsida sobivaid videosid ja nende järgi lustida. Kindlasti leiab siit veel palju avastamisrõõmu ja  GoNoodle keskkonda tasub uurida  ja katsetada.

Keskkond on küll võõrkeelne, aga õpetajate hinnangul ei ole see siin keskkonnas takistuseks. Keeleoskaja jaoks on muidugi rohkem võimalusi. Esimesele klassile see keskkond väga meeldis (eriti poistele), vahetunnid veetsid paljud õpilased video järgi tegutsemas.

Allikas: https://koolielu.ee/info/readnews/559454/testisime-opetajatega-tasuta-oppekeskkondasid